Beliz Aktan ile Astroloji

Çalıştay / Kişisel Gelişim

30 Haziran 2018, Cumartesi

14:00 - 18:00

Ücretli

05532899912

Etkinlik Detayları

BELİZ AKTAN ile Aklınıza Gelebilecek Tüm Sorulara Cevaplar.!!!
30.06.2018 (Cmrtsi)
14:00 -18:00 arası
***Lütfen önceden arayarak randevunuzu alın.***
Hayat Atölyesi
Kayıt : 0553 289 99 12
Karşıyaka / İzmir

HORARY ASTROLOJİSİ , sorulan soruya cevabı veren , bu astrolojinin en eski ve doğru tekniği ile sorulan sorunuza kısa& öz& net ve kafanızın içinde netleşemeyen durumun cevabını verir , size bu durumunuz veya sorunuzla ilgili netleşip , yolunuzu çizmenizi sağlar.
İster ikili ilişkiler , ister iş hayatınız , ister terfiniz , ister davanız , 
isteryeni yapmak istediğiniz başlangıç veya atılımınız olsun, ister sağlığınız , ameliyatınız veya yeni yapaağınız yatırımınız olsun size mutlaka cevabını verip , yolunuzu gösterecektir.

MEDİKAL ASTROLOJİ

Medikal Astroloji ile yapılacak olan bu çalışmada , kişinin doğum haritasından , kişinin hastalıkları , hastalık potansiyeli , genlerden , atalarından gelen hastalıklar , bilinmeyen hastalık potansiyelleri , teşhisi , iyi gelecek tedavi yöntemleri , kişiye iyi gelecek besinler , beslenme düzeni , kişiye iyi gelecek coğrafi bölgelerin harita üzerinden çıkartılarak kişiye bilgi verilmesi.

SİNASTRİ ASTROLOJİSİ

Birliktelik Haritası.Diğer adıyla Sinastri Haritası.İki kişinin doğum haritalarının özel bir yöntemle birleştirilerek elde edilen haritadır. Bir çift olarak ilişkiyi açıklar. Çiftler arasındaki bağlar, nasıl etkilediğiniz ve etkilendiğiniz , kuvvetli ve zayıf noktalar, karmik etkiler, uyum , ilişkinin ne yönde nasıl güçlendirilmesi ve yönetilmesi gerektiği gibi konularda yol gösteren bir çalışmadır.

ÖNEMLİ NOT;

Seminerimiz soru cevap şeklinde olacaktır.
-1 soru 10 dakika 30.tl
-2 soru 15 dakika 40.tl
-3 soru 20 dakika 50.tl

***Eğer talep edilirse kişi için ayrıca(özel olarak) en ayrıntılı şekilde öğrenmek istediği konuda Astroloji Haritasına bakılacaktır.(Yaklaşık 1.5 saat)***

****30 Haziran 2018 Cumartesi 14.00 - 18.00 arası tarihi ajandanıza not alın ve şimdiden rezervasyonunuzu yaptırın.****

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Hayatölyesi
İzmir / Karşiyaka
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No: 35B K: 4 D: 4 (Akbank Sk.) Karşıyaka - İzmir
Etkinlik Konuları