Baraj H.E.S. Fuarı 2014

Fuar / İnşaat

13 Ocak 2014, Pazartesi - 15 Ocak 2014, Çarşamba

10:00 - 17:00

Ücretli

Etkinlik Detayları

"Türkiye`deki Barajlar ve HES Projelerinde Örnek Uygulamalar"ın ele alınacağı 2. Barajlar Kongresi,13-15 Şubat 2014 tarihleri arasında Demos Fuarcılık ve Organizasyon Ltd. Şti. tarafından düzenlenecek olan Barajlar ve HES Fuarı ile eş zamanlı olarak İstanbul (Yeşilköy) Fuar Merkezi`nde gerçekleştirilecektir.

Hızla büyüyen Ülkemizde BARAJLAR & HES FUARI`ında Hızla gelişen enerji sektörü içinde önemli bir yer tutan H.E.S. lerin, Sulama amaçlı baraj ve göletlerin, su yollarının proje aşamasından bitişine kadar kullanılan tüm, teknolojiler, hizmet, ekipmanlardaki son gelişmelerin sergilenecektir.

Türkiye`nin yanı sıra yurt dışında da tanıtılacak BARAJLAR & HES FUARI Uluslara arası ziyaretçiler ve katılımcılar ile katılımcısına ve ülke ekonomisine büyük katma değer sağlayacaktır.


Sizleri Türkiye`nin ilk BARAJLAR & HES FUARI`na katılmaya davet ediyoruz
 

Yenilenebilir enerjide beklenen adımları bir an evvel atmak, 2023 hedefleri için son derece hayati önem taşımaktadır. Sektör Temsilcilerinin bir araya geleceği Baraj ve Hes Teknolojileri Fuarı Yenilenebilir enerji Sektörüne önemli bir ivme kazandırmakla birlikte ticari bir platformda müteahhitleri, ekipman imalatı ve üretimi yapan firmalarla gerek yurt içi gerekse yurt dışından gelecek yatırımcıyı bir araya getirecektir.

BARAJLAR & HES FUARI Yatırımcıları, Müteahitleri, Ekipman üreticilerini  sektörün tüm bileşenlerini  ticari bir platformda bir araya getirecek  ve işbirliklerine sahne olacaktır.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
İstanbul Fuar Merkezi
İstanbul / Bakırköy / YEŞİLKÖY
Atatürk Havalimanı Karşısı
Etkinlik Konuları