Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı

Fuar / Tekstil

17 Ocak 2013, Perşembe - 20 Ocak 2013, Pazar

10:00 - 19:30

Ücretsiz

Etkinlik Detayları

22 yıldan beri, Anne-bebek ve çocuk sektörünün önde gelen kuruluşlarının katılımıyla gerçekleştirdiğimiz fuarımızın, 24. sü 17 - 20 Ocak 2013 tarihinde İstanbul Fuar Merkezin'de açılıyor.

Yıllardır sektörün tek buluşma noktası olan fuarımız, bu yıl çok daha geniş bir katılımla, yurt içi ve yurt dışı ticari bağlantılarının yapıldığı, sektöre ve halka en yeni ve en modern ürünlerin sunulduğu önemli bir ticari platform olup, sizlere yeni pazarlara açılma konusunda geniş bir imkan sunacaktır.

Tekstilden mobilyaya, araç gereçten kozmetiğe, oyuncaktan gıdaya, Hizmet kuruluşlarından sağlık kuruluşlarına kadar pek çok sektörden firmalar ile alıcıları karşı karşıya getiren fuarımız, konunun önemi ve hassasiyeti bakımından, yazılı ve görsel basında geniş bir şekilde yer almaktadır. Ayrıca yurt içi ve yurt dışında yaptığımız tanıtım kampanyaları ile çok geniş bir pazarı sizlerle buluşturmak ve özellikle ihracat potansiyelimizi arttırmak konusunda önemli çalışmalar yapılmaktadır.

Bebek ve çocuk sağlığı konusunda yapılan paneller her yıl binlerce annenin birçok konuda bilgi sahibi olmasına, bilinçlenmesine yardımcı olmakta, sağlıklı bir gelecek için bir ışık olmaktadır.

Geçen yıl yapılan fuarımız yaklaşık 53,000 kişi tarafından ziyaret edilmiştir. Bu yıl çok daha geniş bir çapta hazırlanan tanıtım kampanyasıyla, daha geniş kitlelere ulaşmayı, daha büyük bir satış potansiyeline imkan yaratmayı hedeflemekteyiz.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
İstanbul Fuar Merkezi
İstanbul / Bakırköy / YEŞİLKÖY
Atatürk Havalimanı Karşısı