Ankara'da Pilli Bebek ve Konuk Sanatçılarla "Bir Ankara Gecesi"

Konser / Rock

14 Aralık 2013, Cumartesi

21:30 - 02:30

Ücretli

Etkinlik Detayları

PİLLİ BEBEK VE KONUK SANATÇILARLA "BİR ANKARA GECESİ"

Ercüneyt Özdemir / SÜLEYMAN BAĞCIOĞLU
BERKAN ŞAL ve PİLLİ BEBEK

20 yıldır yepyeni müzikal lezzetleri biraraya getirerek sundukları parçaları ve canlı performanslarının büyüsü ile seyircide büyük iz bırakan Pilli Bebek ilkini geçen yıl gerçekleştirdikleri "Bir Ankara Gecesi" konserlerinin 3.sü ise 14 Aralıkta, JollyJoker Ankara'da gerçekleşiyor. 
Behzat Ç. dizi ve film müziklerini de yapmış olan Pilli Bebek ve yine Behzat Ç. dizi ve filmlerinden tanıdığımız Berkan Şal'ın DJ'liğini üstlendiği "Bir Ankara Gecesi" konserinin hedefi; kişisel ve müzikal hayatında Ankara geçmişi olan müzisyenlerin; yeni dönem Ankara grupları ile biraraya gelmesi ve Ankaralı dinleyiciler ile buluşması.
1970lerin sonu, 80lerin bası gibi, onlarca farklı grupta çalmış sayısız müzisyene ilham vermiş olan Süleyman Bağcıoğlu, Ankara'nın ve dolayısı ile Türkiye'nin halen yaşayan en değerli müzisyenlerinden biridir. Duayen Süleyman Bağcıoğlu, PilliBebek ile beraber sahne alacak..
Yeni albüm hazırlıklarında olan Ercüneyt Özdemir, grubu ile sahne alacak ve birçok filmde de yer almış bestelerinin de olduğu bir konser verecek. DJ-Berkan Şal bize gecede en güzel Rock şarkılarını çalarken, Pillibebek ise 6 kişilik ekibi ve en sevilen besteleriyle yine unutulmaz bir canlı performans sergileyecek.

Ankara'da ilk kez gerçekleşecek olan "Bir Ankara Gecesi"nde  Ankara klasiği olmuş müzisyenlerle bulusmayı kaçırmak istemeyen herkesi 14 Aralık'ta Jolly Joker Ankara'ya bekliyoruz. 

Kapı acılıs 21:30
Program başlangıç 22:00

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Jolly Joker Ankara
Ankara / Çankaya / KIZILAY
Kavaklıdere Mah. Kızılırmak Cad. No: 14
Etkinlik Konuları