Anday Yolaç Reiki '' ÜCRETSİZ '' Tanıtım

Seminer / Kişisel Gelişim

20 Eylül 2019, Cuma

19:00 - 20:00

Ücretsiz

0 553 289 99 12

Etkinlik Detayları

Anday Yolaç
Reiki '' ÜCRETSİZ '' Tanıtım


***Katılmak isteyenler lütfen iletişim numarını arayarak kayıtlarını yaptırsın.Teşekkürler.Sevgiler.***

TARİH: 20 EYLÜL 2019
19:00 - 20:00

YER: Hayatölyesi: 0553 289 9912
Karşıyaka-İzmir

Reiki, her yerde var olan, ruhsal yaşam enerjisi anlamına gelmektedir .Rei: her yerde var olan – Ki: ruhsal yaşam enerjisi demektir. Tam sözlük anlamı olarak çevirdiğimizde “her yerde var olan ruhsal yaşam enerjisi” demektir.
Reiki herhangi bir din yada inanç şekli değildir her inanca sahip insan tarafından kolaylıkla uygulanabilir. Reiki tıbbı reddetmez aksine tıbbi tedaviye destek olma işlevindedir. Hastaların mutlaka tıbbi tedavi görmesi gerektiğini savunan reiki uygulayıcıları reikinin faydalarını tüm dünyanın daha iyi görmesini sağlamışlardır.
Reiki fiziksel iyileşmeyi iki kat hızlandırır. Bilimsel çalışmalar ile kanıtlanmış bu yöntem dünyada birçok insan tarafından uygulanmakta. Günde sadece yarım saatinizi ayırarak olası hastalıkları bedeninizden uzaklaştırabilirsiniz. Günümüzde birçok rahatsızlığın nedeni olarak gösterilen stresten kurtulabilirsiniz. Reiki hastalıkları iyileştirmenin yanı sıra iç huzurunuzu keşfetmenizi, mutlu olmanızı, doğuştan gelen belki de şimdiye dek farkında olmadığınız yeteneklerinizi geliştirmenizi sağlar.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Hayatölyesi
İzmir / Karşiyaka
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No: 35B K: 4 D: 4 (Akbank Sk.) Karşıyaka - İzmir