Accsess Bars, Thetahealing , Reiki Bireysel Seanslar

Çalıştay / Kişisel Gelişim

16 Ağustos 2018, Perşembe - 31 Ağustos 2018, Cuma

13:00 - 19:00

Ücretli

0 553 289 9912

Etkinlik Detayları

https://www.facebook.com/events/520181731761971/

 

Tuğçe Özsu

Accsess Bars, Thetahealing ,Reiki Bireysel Seanslar
***Cumartesi-Pazar tüm gün,
***Hafta içi saat 19:00 ' dan sonra
Hayatölyesi
Kayıt: 0 553 289 9912
Karşıyaka - İzmir

Access Bars

Access bars kafamızdaki 32 noktaya hafif dokunuşlarla yapılan bilinçaltı temizliği enerji çalışmasıdır. Amerika da Gary Douglas tarafından ortaya çıkan ve Dr.DainHeer ile birlikte geliştirilerek dünyaya yayılan bir sistemdir.
Bu sistem ile kafaya hafifçe dokunularak negatif yayın yapan manyetik alan serbest bırakılır ve başımızda birikmiş olan negatif enerji çözülür. Her bir seans 5 ila 10 bin yıllık negatif kalıntıları temizlemektedir.
Seans esnasında tıkanan enerji noktaları açılır, enerji akışı normale döner ve çok hızlı bir şekilde çözülmeler yaşanır.
Beyin dalgaları yavaşlar, anne babamızdan, toplumdan aldığımız yükler bırakılır, yargılar, blokajlar ve bakış açıları temizlenir.
Ayrıca;
Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.
* Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır.
* Yaşamın üzüntülerini en aza indirir.
* Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır.
* Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer.
* Duygusal iniş çıkışları yatıştırarak daha dengeli bir ruh hali içinde olmanızı sağlar.
* Depresyonu ortadan kaldırarak neşeyi yaşamınıza geri döndürür.
* Korkularınızın, fobilerinizin, endişelerinizin giderilmesini sağlar.
* Enerjiyi arttırırken yıpranmayı azaltır.
* Bedenin yaşlanma hızını azaltır.
* Yıkıcı düşünceleri kökünden söküp atar.
* Kafanızın içinde sürekli konuşup duran gereksiz düşünce diyaloglarını susturur.
* Huzur, güven ve iyi hal duyguları yaratır.
* Hem rahatlamış, hem de enerjik hissetmenizi sağlar.
* Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar.
* Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişelerin giderilmesini temin eder.
* Kendiniz ve diğer kişiler için zihninizde daha geniş bir kabullenme ortamı yaratmanızı sağlar. Bu kabullenme duygusu sayesinde ilişkilerde düzelme sağlanır.
* Kendinize koyduğunuz kısıtlamaları ortadan kaldırır, böylelikle hayatınızın her alanında daha fazla olasılığa yer açmanıza olanak verir ve fırsatları kendinize çekmenizi sağlar.
* Kendiniz için şu an kullandığınız enerjiden, daha fazlasını kullanmanızı sağlar.
* Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite Bozukluğu ( ADHD ) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasında yardımcı olur.
* Artan odaklanma, mantık yürütme, problem çözme, hayattan daha fazla keyif alma, işlerin daha kolay yürütülmesi, daha fazla kapasite ve fiziksel yetenek, artan farkındalık ve ruhsal gelişme sağlar.

Thetahealing


Thetahealing bilinçaltı terapi tekniğidir. Bilinçaltınızdaki negatif olumsuz kayıtların değiştiği frekans theta frekansıdır ve bilinçaltımız theta frekansından yayın yapar. 
Thetahealing terapisti kişinin bilinçaltını theta frekansına ayarlar ve terapi esnasında bilinçaltındaki negatif kayıtları pozitife çevirir. Bunu kinesyoloji-kas testiyle de görebiliriz. 
Kişi doğuştan tam ve bütün olarak hayata gelir ve sonra yaşadıklarına göre bu tam ve bütün olan programını bozmaya başlar. Ruhsal boyutta bildiği herşeyi unutur. Biz de unuttuğu bu hisleri kişiye tekrar hatırlatırız ve bilinçaltına yükleriz.İnanç değişikliği ve his yüklemeleri yapıldığında örneğin kişinin parayla ilgili negatif inançları temizlendiğinde hayatına bolluk bereketi çekecek,aşkı acı olarak gören kişi aşık olduğunda mutlu,huzurlu bir ilişkisi olacaktır. kaygı ve endişeli kişiler hayata güvenmeyi deneyimleyeceklerdir.
Thetahealing ile birlikte güçlü yanlarınızı, yeteneklerinizi, başarılarınızı keşfetmenizi sağlayacak,hayallerinizi gerçekleştirecek ve hiç bir şeyin imkansız olmadığını göreceksiniz. Hayata bakış açınızı,önünüze çıkan engelleri,mutluluğunuza engelleyen olayları,kendinize ve hayata koyduğunuz katı kuralları görecek ve bunları yok etmede yardımcı olacaktır. ayrıca asıl kimliğinizi bulacaksınız. Bunun yanında hormonlarınızın dengelenmesine, IQ ve sözel yeteneğin yükselmesine yardımcı olacaktır.

Reiki

Rekii her yerde var olan, ki: ruhsal yaşam enerjisi anlamına gelmektedir. Sözcük anlamı, Japonca'da, "Evrensel Yaşam Enerjisi" anlamına gelmektedir. Dr.Mikao Usui Reikinin tarihi çok daha eski olmasına rağmen bu bilginin günümüze ulaşmasındaki en önemli kişi bu konuyu derinlemesine araştıran MikaoUsui'dir. Reiki herhangi bir din yada inanç şekli değildir. Reiki tıbbı reddetmez aksine tıbbi tedaviye destek olma işlevindedir.
Reikininhiç bir zararı yada yan etkisi yoktur, zamanla unutulmaz ve etkisi kaybolmaz. Bir çok hastalıkta tıbbi tedaviyi tamamlar,zihinsel ve bedensel gerginlilerden kurtulmayı sağlar, ilaçların yan etkisini azaltır,yorgunluklarıgiderir,bağımlıklardan kurtulmaya yardım eder kısaca sağlık ve kişisel gelişim anlamında önemli pozitif etkiler yapar. Reiki etkili olarak soğuk algınlığı, yanıklar,yaralar ağrılar, sızılar gibi rahatsızlıklardan; kanser, kalp hastalıkları, tansiyon, gibi ciddi hastalıklara kadar bir çok sağlık sorununda son derece etkilidir

Merhaba, 
Ben Tuğçe Özsu. 1988 İzmir doğumluyum.
İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra önce bir süre 2 özel bankanın finans iştiraklerinde çalıştıktan sonra kariyer hayatıma yazılım danışmanı olarak devam ettim.
2007 yılında geçirdiğim bir hastalıkla yaşadığım hayatın değerini ve aslında her durumun bizim seçimlerimiz ile ilgili olduğunu farketmeye başladım. Bu süreç 2014 yılına kadar devam etti. 2014 yılında ise artık hayatım kaptanı benim dediğimde karşıma ilk yaşam koçluğuçıktı.
2014 yılında Yaşam Koçluğu ve Kurumsal Koçluk Eğitimi aldım.
Ardından Tübitak ile Abigemin ortak programına kabul alarak Arge ve İnovasyon Mentörü oldum.
2015 yılının başında Thetahealing Uygulayıcısı oldum ve önce kendi hayatımda muhteşem dönüşümler oldu. Ayrıca danışanlarımın hayatındaki köklü değişimleri görmek beni bu yolda daha da öğrenmeye,insanların hayatlarına dokunmak için kendimi geliştirmeye yönlendirdi.
Ardından Reiki ile tanıştım ve Reiki Master oldum.
2018 yılında da Halit Çevik Hocamdan Işık Beden eğitimi aldım ve yine 2018 yılında Access Bars uygulamacısı oldum.

Bu yol devam eder, önemli olan bu yolda nasıl yürümeyi seçtiğindir.

 

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Hayatölyesi
İzmir / Karşiyaka
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No: 35B K: 4 D: 4 (Akbank Sk.) Karşıyaka - İzmir
Etkinlik Konuları
BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'mongodb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: