ACCESS BARS ULUSLARARASI SERTİFİKALI UYGULAYICILIK EĞİTİMİ

Eğitim / Kişisel Gelişim

29 Aralık 2020, Salı

10:00 - 18:00

Ücretli

0 553 289 99 12

Etkinlik Detayları

ACCESS BARS ULUSLARARASI SERTİFİKALI UYGULAYICILIK EĞİTİMİ
Aslı Özalp

ÜCRET:
İlk kez katılanlar için eğitim bedeli:1250
İkinci ve sonraki eğitimlerde: 625
15-18 yaş arası için: 625
15 yaşına kadar olan herkese "Ücretsiz"dir.

TARİH:

29 Aralık 2020

10:00 -18:00

YER: Hayatölyesi
İletişim: 0553 289 9912
Karşıyaka İzmir

Kişisel zaferinizi ilan etmeye hazır mısınız
Bayram tadında bir seminer sizleri bekliyor!
Hayatınızın neye benzemesini isterdiniz
Hayatı sonsuz kolaylık, neşe ve ihtişama izin vererek yaşamak neye benzerdi
Sizleri sınırlandıran tüm yargıların,bin yıllar boyunca satin almış olduğunuz tüm bakış açılarının ,içinizde sizin yerinize konuşan düşüncelerin,kendini tekrar eden duyguların,hislerin,senaryoların bir anda ve sadece seçiminizle değişebileceğini bilseydiniz,bu anahtarı kullanmayı seçer miydiniz
Hayatınızı sonsuz olasılıklar içinden sadece ve sadece seçerek yaratmak nasıl hissettirirdi
Basit,pratik,maksimum yararlı ve kullanışlı araçlarla ,eğlenerek ,bildiğinizi yeniden hatırlayıp kabul ederek geçireceğiniz bir seminer gününde, kendinize sonsuz varlığınızla tanışma izni vermeyi seçer miydiniz
Bu eğitimi almayı seçseydiniz ,1 yıl içerisinde yaşamınız nereye gelirdi

 

ACCESS BARS ULUSLARARASI SERTİFİKALI UYGULAYICILIK EĞİTİMİ BANA NELER KAZANDIRIR?
1 tam gün süren eğitimimiz boyunca Uluslararası Access Bars Uygulayıcılık Eğitim kitapçığının bizlere sunduğu tüm araçları,prosesleri,bilgileri birlikte detaylı olarak ele alacak,yaşamın içinden pratik örneklerle inceleyecek, kendi sorularımızı sormayı ,kolaylığa ,neşeye,ihtişama izin vererek yaşamımızı yeniden dizayn etmeyi öğreneceğiz.
Bars seansı uygulamayı öğrenecek,2 Bars seansı uygulaması yaparken,iki kez de Bars seansı alarak barlarımızı çalıştırıp temizleyeceğiz.
Yaşamımıza daha fazla bilinçliliği kabul ederek ,ilk kez seçimlerimizle hayatımızı yaratmaya başlayacağız.
Seminer günü sonunda Uluslararası Uygulayıcılık Sertifikanızı ,uygulama kitapçığınızı ve ders materyallerini alarak siz de ailenize ,sevdiklerinize,çevrenize katkı olabilecek,dilerseniz seanslarınız için kendi bellirlediğiniz ücretle ücretli seanslar verebileceksiniz.

ACCESS BARS NEDIR?
Başımızın üzerinde bulunan 32 adet noktaya parmak uçları ile hafifçe dokunarak yapılan bir bilinç dönüşüm,formatlama tekniğidir.
Barlara basmak beynimizin iptal tuşuna basmak gibidir.Barlara dokunduğumuzda burada binyıllar boyunca saklı tutulan bilgi ve enerji kayıtları ,sabitlenmiş bakış açıları,düşünceler,duygular,inançlar deşarj olurken, Yaşamımıza daha fazla bilinci kabul edebilmek için alanımızı açmış,kolaylığı,neşeyi,ihtişamı hayatımıza davet etmeye başlamış oluruz.
Access Bars,bildiğimizi bilmemiz ve bizleri güçlendirip yaşamımızı kolaylaştırmak için tasarlanmış araçlar ve prosesler setinin ilk anahtarıdır.Tüm dünyadan binlerce kişinin hayatını kolaylaştırarak, hayatlarında kalıcı değişim yaratmış muhteşem bir araçtır.
Yaşamımızı daha fazla bilinçlilikle,kolaylıkla yaratmamız için her evden bir kişi mutlaka Acess Bars uygulayıcılık eğitimi almalı ve tüm barlara en az birer kez dokunulmalıdır!Bu aynı zamanda daha bilinçli ve mutlu bir Dünya için muazzam bir katkıdır..
ACCESS BARSIN ETKILERI
Uyku problemleri,depresyon,kaygı bozuklukları,dikkat eksikliği,hiperaktivite,otizm,obsesyonlar,
günlük yaşamın getirdiği stres,öğrencilerde sınav stresi,odaklanma güçlüklerinin giderilmesine,unutkanlık problemine,susturulamayan zihnjn dinginleştirilmesine,kararsızlığa,öfke nöbetlerinin giderilmesine,rahatlamış ,dengelenmiş bir zihne ve bedene ,böylelikle vücutta enerjinin çözülmesine,hastalık yaratan blokajların kaldırılmasına ve sağlıklı ,neşeli,ihtişam dolu bir yaşamı yaratmamıza katkı sağlar.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Hayatölyesi
İzmir / Karşiyaka
Tuna Mh. Salah Birsel Sk. No: 35B K: 4 D: 4 (Akbank Sk.) Karşıyaka - İzmir
BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'mongodb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: