5. Ulusal Biyoloji Toplulukları Kongresi

Kongre / Eğitim

25 Nisan 2014, Cuma - 27 Nisan 2014, Pazar

09:00 - 20:00

Ücretli

05532184544

ubit@uludag.edu.tr

Facebook

Twitter

Katılım Formu

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

Uludağ üniversitesi Biyoloji Topluluğu olarak 25-27 Nisan 2014 tarihleri arasında bu sene 5.’sini düzenleyeceğimiz kongremize sizleri davet etmekten büyük onur duymaktayız. Kongremize bilimsel olarak katkıda bulunan ve biyolojinin çeşitli dallarındaki gelişmeleri bize aktaran faklı üniversitelerde görev yapan değerli öğretim üyeleri ve kongremize katılarak yeni bilgilere ulaşmadaki isteklerini canlı tutan öğrencilerimizle bu ortamı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bilimsel araştırmalar günümüzde bilgiyi daha süratle yenilenir hale getirmekte ve yeni bilgilerin izlenmesi, özellikle biz öğrencilerin eğitim süreleri esnasında ve mezun olduktan sonra güncel bilgiye ulaşmasında önemli olmaktadır. Yeni bilgilerin kazanılmasında kongrelerin rolü çok önemlidir. Bu sene beşincisini düzenlediğimiz kongremizde her sene artan sayıda katılımcının olması bizi daha çok heyecanlandırmakta ve sorumluluğumuzu arttırmaktadır.

Bu sene de kongremizde biyolojinin çeşitli dallarında kendi alanında uzmanlaşmış hocalarımızın hazırlamış olduğu konferans, öğrenci sunumları ve poster oturumları ile kongremizin bilimsel içeriğinin daha da zenginleşeceğini düşünmekteyiz.

Gün boyu devam edecek bilimsel oturumların yanında, sevgi ve dostlukların paylaşılacağı bir sosyal program ile sizleri dinlendirmeyi ve hoşça vakit geçirmenizi amaçlamaktayız. Sizleri kongremizde görmek bizleri çok mutlu edecek ve katılımınız bize güç verecektir. Kongremizde buluşmak üzere sağlıklı günler diler, saygılar sunarız.

5.Ulusal Biyoloji Toplulukları Kongresi
Organizasyon Komitesi

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Uludağ Üniversitesi Prof.Dr. Mete Cengiz Kültür Merkezi
Bursa / Nilüfer / GÖRÜKLE
Uludağ Üniversitesi
Etkinlik Konuları

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'mongodb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: