3. E-Ticaret Konferansı ve Fuarı

Konferans / Ticaret

15 Mayıs 2014, Perşembe

09:30 - 17:00

Ücretli

0 212 575 59 42

[email protected]

Facebook

Twitter

Katılım Formu

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

3. Eticaret Konferansı ve Fuarı sektör profesyonellerini 15 Mayıs 2014 tarihinde Haliç Kongre Merkezi ‘de bir kez daha buluşturacak.

Hızla büyüyen sektörün gelişim sürecine ivme kazandırmak, bu gelişim sürecinde aktif rol oynayan kişi ve kurumları sektör temsilcileriyle buluşturmayı amaçlayan etkinliğin 2014 yılındaki ana teması ise perakende sektörüne yönelik e-ticaret stratejileri olacak.

Online alışverişlerin hatırı sayılır bir bölümünü oluşturan perakende sektöründeki en son e-ticaret trendlerinin, yasal düzenlemeler, sosyal medya, ödeme sistemleri, dünyayı etkisi altına alan Bircoin'in bu sürece etkileri, datanın kazanca dönüştürülmesi, müşteri hizmetleri gibi farklı yönleriyle ele alınacağı konferansta, yurt içinden ve yurtdışından sektöre yön veren isimler önemli bilgileri katılımcılarla paylaşacak.

Bu yıl, dünya çapında bir başarı hikayesi olan Net-A-Porter'in kurucu ortağı Megan Quinn, Bitpay Avrupa İş Geliştrime Müdürü Moe Levin, Paul Smith, Serdar Kuzuloğlu konferans kapsamında dinleyicilerle buluşacak isimlerden bir kaçı.

TOBB izniyle gerçekleşen ilk ve tek e-ticaret organizasyonu olma özelliği taşıyan E-ticaret Fuarı ise konferansla eş zamanlı olarak sektörün önde gelen kuruluşlarına ev sahipliği yaparken, fuar katılımcıları KOSGEB destek programı dahilinde avantajlı fiyatlarla bu platformda yer alma fırsatına sahip olacaklar.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Haliç Kongre ve Kültür Merkezi
İstanbul / Beyoğlu / HALICIOĞLU
Sütlüce Mahallesi, Eski Karaağaç Caddesi
Etkinlik Konuları
Etkinlikle İlgili Haberler