20. İTÜ Sektör Günleri "Telekomünikasyon Sektörü"

Eğitim / Yönetim

22 Ekim 2014, Çarşamba

09:30 - 15:30

Ücretsiz

[email protected]

Facebook

Twitter

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü seçilen İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü üniversite öğrencilerini, öğrencilerin hayallerini süsleyen şirketlerin yöneticileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

İTÜ EMK tecrübesi ve kalitesiyle yıllardır düzenlenen Türkiye’nin en büyük öğrenci-yönetici buluşması konumundaki  Sektör Günleri’nin 20.’si 22 Ekim Çarşamba günü İTÜ Maçka Kampüsü’nde gerçekleşecek.

Üniversite öğrencilerinin sektörleri tanıma fırsatı bulması, firmalar ve departmanlar hakkında fikir sahibi olması ve sektöre yönetici gözünden bakabilme yeteneği kazanması sebebiyle gerek öğrenci gerek işverenler tarafından her yıl ilgiyle takip edilen Sektör Günleri’nde bu kez Telekomünikasyon Sektörü’nün devleri öğrencilerle buluşacak.

Turkcell, Vodafone, Avea ve Türk Telekom’dan gelen üst düzey yöneticilerin katılım gösterecekleri oturumlarda yönetici ve işverenler sektörü değerlendirecek, tecrübelerini aktaracak ve iş dünyasının değişen dinamikleri yorumlayacaklar.

Ayrıca katılımcılar fuaye alanındaki şirket standlarından iş ve staj başvurusunda bulunabilecek, şirket yetkilileri ile birebir görüşme fırsatını yakalayabilecekler.

Etkinlikte yer alan katılımcı firmalar ve konuşmacılar:

  • Onur Kutlu – Vodafone Teknoloji Merkezleri ve Enerji Sistemleri Kıdemli Müdürü
  • Aykut Erdinç – Türk Telekom Kurumsal Pazar Yönetim Direktörü
  • Verda Emiroğlu  - Turkcell Ar-Ge Yöneticisi 

Yıllardır yoğun ilgiyle takip edilen ve öğrenci organizasyonlarının arasından profesyonelliği ile sıyrılan İTÜ Sektör Günleri’ne tamamen ücretsiz olup başvurmak için http://www.ituemk.org/sektorkayit.html linkindeki kayıt formunu doldurabilir ya da kariyer.net üzerinden CV’niz ile başvuru yapabilirsiniz.

  • Organizasyona katılım ücretsizdir.
  • Katılımcılara gün sonunda sertifika verilecektir.
  • Ayrıntılı bilgi için: http://goo.gl/QrQGB2 
Bu etkinliğin süresi geçmiş
İTÜ Maçka Kampüsü
İstanbul / Beşiktaş / MAÇKA
Etkinlik Konuları