20. İTÜ EMÖS Proje Yarışması

Sempozyum / Kişisel Gelişim

26 Aralık 2012, Çarşamba - 20 Ocak 2013, Pazar

09:00 - 09:00

Ücretsiz

Etkinlik Detayları

Bir ProjEM Var Diyorsan Son Başvuru 20 Ocak 2013!

Öğrenciler tarafından Türkiye’nin en aktif iş ve kariyer kulübü seçilen İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü ( İTÜ EMK ), 19 yıldan bu yana Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu’nda ( EMÖS ) Türkiye’nin 55 farklı üniversitesinden 600’ün üstünde öğrenciyi bir araya getiriyor. Sempozyum dahilinde gerçekleştirilen ‘’Bir ProjEM Var Diyorsan’’ proje yarışmasıyla öğrenciler oluşturdukları projeleri sponsor şirketlerimize ve 20. İTÜ EMÖS katılımcılarına sunma fırsatı yakalıyor. 20. İTÜ EMÖS Proje Yarışması Bir ProjEM Var Diyorsan bu sene B/S/H/, Mercedes-Benz, Migros, Sinpaş GYO ve Unilever sponsorluğunda ve Samsung çözüm ortaklığında gerçekleşiyor.

Öğrenciler ister sponsor şirketler tarafından belirtilen konulardan birini ister kendi belirledikleri bir konuyu seçerek hazırladıkları projelerle yarışmaya katılabiliyor. Son başvuru tarihi 20 Ocak 2013 olan proje yarışmasına gelen projeler İTÜ akademisyenleri tarafından ön elemeden geçiriliyor. Ön elemeyi geçen en iyi 6 grup, sponsor şirketler, çeşitli üniversitelerden akademisyenler ve 20. İTÜ EMÖS katılımcılarından oluşan final jürisine sunumlarını gerçekleştiriyor.

Tüm oyların değerlendirilmesi sonucunda kazanan gruba 4000 TL + Koç Üniversitesi’nde MBA Bursu + Mercedes-Benz Stajı + Samsung Galaxy Note 10.1 ! Konu havuzu, yarışma şartnamesi ve dier gerekli tüm bilgilere projenin web sitesi üzerinden ulaşılabilir.

Bir ProjEM Var Diyorsan ödülleri ise şöyle;

1 Gruba: 4000 TL + Koç Üniversitesi’nden MBA Eğitimi + Mercedes Benz Stajı + Samsung Galaxy Note 10.1

2. Gruba: 3000 TL + Samsung Galaxy Note II

3. Gruba: 2000 TL + Yurt Dışı Dil Eğitimi + Samsung Galaxy Camera

Bu etkinliğin süresi geçmiş
İTÜ Maçka İşletme Fakültesi C101 Amfisi
İstanbul / Beşiktaş / MAÇKA
Etkinlik Konuları
Etkinlikle İlgili Haberler