19.Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi

Kongre / Psikoloji

24 Haziran 2014, Salı - 27 Haziran 2014, Cuma

09:00 - 17:00

Ücretli

[email protected]

Facebook

Twitter

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi (UPOK), Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubunun bir alt etkinliğidir. Bu grup Türkiye’deki en büyük ve tanınmış, tüm öğrencileri yılda birkaç kez bir araya getiren ve iletişimi sağlayan gruptur. 

Bu grubun alt etkinliklerinden olan UPOK her sene farklı bir üniversite tarafından düzenlenmekte ve her sene ortalama 1000 kişi bu kongrede ağırlanmaktadır.

Türkiye’deki tüm illerden ve KKTC’den katılımların olduğu bu kongreye 30’a yakın yurt içi ve yurtdışından akademisyen de katılmaktadır.

Kongre her sene yaz aylarında gerçekleştirilmekte ve 4 gün sürmektedir. Bu 4 günün ilk 3 gününde, gündüzleri konferanslar ve eğitimler yapılırken akşamları katılımcılar için ev sahibi üniversite tarafından organize edilmiş etkinlikler yapılmaktadır. 4.gün de tercihi etkinliklere ayrılmıştır.

Bu sene 24-27 Haziran tarihlerinde Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nin ev sahipliği yapacağı 19.Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi düzenlenmektedir. Kongre'ye kayıt ve ayrıntılı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz; http://19ulusalpsikolojiogrencilerikongresi.com/

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi
Samsun / Atakum / KURUPELİT
Etkinlik Konuları