19. İTÜ Sektör Günleri

Konferans / Yönetim

4 Aralık 2013, Çarşamba

09:30 - 16:30

Ücretsiz

Etkinlik Detayları

Türkiye'nin en aktif iş ve kariyer kulübü olan İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü markalaşan organizasyonu Sektör Günleri'nde bu kez de Hızlı Tüketim Sektörü'nü konu ediniyor!

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün gerçekleştirdiği Sektör Günleri üniversite öğrencilerini ileride çalışabilecekleri sektörler, firmalar ve departmanlar hakkında karar vermelerini sağlamakta, firma yöneticilerini ve öğrencileri bir araya getirmesiyle Türkiye’nin en büyük öğrenci-yönetici buluşması konumunda bulunmaktadır.

İnternet üzerinden kayıt alınan organizasyonda fuaye alanındaki şirket standlarından katılımcılar iş ve staj başvurusunda bulunabilecek, şirket yetkilileri ile birebir görüşme fırsatını yakalayabileceklerdir.

4 Aralık Çarşamba günü, saat 09.30’da başlayacak 19. İTÜ Sektör Günleri “Hızlı Tüketim Sektörü"ne sektörünün lider firmaları Procter & Gamble, Unilever, Coca Cola Company, Reckitt Benckiser ve Henkel’den üst düzey yöneticilerin oturumları ile devam edilecek.

Katılımcı Firmalar ve Konuşmacılarımız:

-         Procter & Gamble: Mert Bürian - Regional Marketing Manager

-         Unilever: Burçak Dolanay – Satış Direktörü

-         Coca Cola Company: Yiğit Yokuş – Gazlı İçecekler Pazarlama Müdürü

-         Reckitt Benckiser: Savan Tüysüz – Satış Direktörü

-         Henkel: 
Kaya Kurşun - Beauty Care National Accounts Manager 
Begüm Nalcı - Recruitment & Training Specialist

-         Stratejik Ortak: ‘’Kariyer.net’’
 

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü 19. İTÜ Sektör Günleri ‘‘Hızlı Tüketim Sektörü’” ile tüm bölümlerden ve üniversitelerden öğrencileri 4 Aralık’ta İTÜ Maçka Kampüsü İşletme Fakültesi’nde ağırlayacak ve oturumların hepsine katılanlara katılım belgesi verilecektir. Katılım ücretsizdir.

* Kayıt için www.emk.itu.edu.tr adresini ziyaret edebilir veya kariyer.net üzerinden CV'niz ile başvurabilirsiniz.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
İTÜ Maçka Kampüsü
İstanbul / Beşiktaş / MAÇKA
Etkinlik Konuları