11. Ulusal Hemşirelik Öğrencileri Kongresi

Kongre / Sağlık-Tıp

26 Nisan 2012, Perşembe - 28 Nisan 2012, Cumartesi

08:30 - 20:00

Ücretli

Etkinlik Detayları

'11. Ulusal Hemşirelik Öğrencileri Kongresi' 26-28 Nisan tarihleri arasında Uludağ Üniversitesinde düzenlenecektir.

Değerli Öğrenciler,

2002 yılında düzenlenmeye başlanan ve geleneksel hale gelen 'Ulusal Hemşirelik Öğrencileri Kongresi'nin bu yıl Bursa ilimizde düzenleneceğini duyurmak ve sizleri kongremize davet etmekten büyük onur duymaktayız. Ülkemizin farklı bölgelerinden katılacak olan öğrenci ve değerli hocalarımız ile fikir ve deneyimleri paylaşmak, yeni bilgiler edinmek amacıyla kongremizin bilimsel programının hazırlıklarını planlamaya başladık.

Kongremizin ana teması: 'YALNIZ BAŞINA KÜREK ÇEKMEK YA DA GÜÇ OLMAK' Alt başlıkları; güçlü olmak (eğitimde, meslekte, bakımda, ekipte, politikada ve yaşamda), güç kaynakları (bilgi, karizma, statü), karar verme, örgütlenme, kanıta dayalı hemşirelik ve diğer konular..

Mesleğimizin güçlendirilmesi yolunda işbirliği ile hareket etmek, birlikte bilgi paylaşımında bulunmak, kaynaklarımızı seferber etmek, karşılıklı etkileşim ve iletişimimizi artırmak için siz değerli öğrencilerimizle birarada olmak istiyoruz. Kongremize katılımınız gücümüzü artıracaktır. Özgün ve orijinal çalışmalarınız ile sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Uludağ Üniversitesi Prof.Dr. Mete Cengiz Kültür Merkezi
Bursa / Nilüfer / GÖRÜKLE
Uludağ Üniversitesi