11. Sektör Ligi Futbol Turnuvası

Yarışma / Spor

4 Kasım 2021, Perşembe - 7 Kasım 2021, Pazar

14:00 - 12:00

Ücretli

05325757325

info@sigortasektorligi.com

Facebook

Etkinlik Web Sayfası

Canlı Yayın

Etkinlik Detayları

Antalya'nın muhteşem ikliminde, 5 yıldızlı otellerin konforunda ve doğal çim sahalarda düzenlenen turnuvamız, 11. sezonundan itibaren tüm sektörlerin futbol takımlarının katılımına açılıyor.

Detaylı bilgiye yönetmelik sayfamızdan ulaşabileceğiniz 11. ligimiz, yıllar içerisinde kazandığı turnuva tecrübesine yeni sezonunda tüm sektörlerden katılımcı takımları ile devam edecek.

Sektör temsilcisi şirketler, Sektör Ligi'nde hem tatil imkanı yakalamış olacaklar hem de futbolun rekabetçi havasını yaşayacaklar. Şirketlerini tanıtırken yeni dostluklar edinme ve işbirlikleri geliştirme fırsatı yakalayacaklar. 

Doğal çim sahalarda yapılacak maçlarımızı faal futbol hakemleri yönetecek. 

Turnuva profesyonel bir ekiple gerçekleştirilecek. Tüm maçlar HD görüntü kalitesi ile sosyal medya platformlarımızdan canlı ve sunuculu olarak yayınlanırken, kaçırdığımız maçları yine kanallarımızdan izleme şansı yakalayacaksınız. Kura çekimi ve final seremonileri de canlı yayınlanacak. Fikstür, puan durumu vb. veriler anlık olarak web sitemizde yayınlanırken, maçlardan istatistikler ve kısa özetlere ulaşılabilecek. Profesyonel fotoğrafçımız, özel anlarımızı an be an yakalayarak yine web/sosyal medya kanallarımıza aktaracak.

 Maçlar esnasında basın toplantıları ve röportajlar gerçekleştireceğiz. Ünlü isimler ve müdavimlerimiz de ligimizi ziyaret edip söyleşilere katılacak.

Benzersiz bir turnuva deneyimi yaşayacağımız ligimizin şampiyonu, hır yıl farklı ülkelerde düzenlenen uluslararası turnuvalara katılma hakkı kazanıyor. 

Yeni sezonumuzda yeni hikayeler paylaşmak dileği ile, sektör temsilcisi şirket takımlarımızı, 4-7 Kasım 2021 tarihinde Antalya'ya bekliyoruz.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Side Sueno Hotels Beach Side
Antalya / Manavgat / SİDE
Sorgun - Side
Etkinlik Konuları