1.Uluslararası Şişli Bilim Kongresi- 1st International Şişli Science Congress

Kongre / Bilim Teknoloji

24 Ekim 2019, Perşembe - 25 Ekim 2019, Cuma

09:00 - 17:00

Ücretsiz

uisbk@sisli.edu.tr

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

KONGRE DAVETİ 24-25 Ekim 2019

 

Bilimsel bilgi; üretim ve paylaşımla ortaya çıkar, güçlenir. Farklı bilim dalları arasındaki paylaşım ve akademik tartışma platformları, bilimsel bilgiyi daha fazla nitelikli hale getirir. 1. Uluslararası Şişli Bilim Kongresi, bilimsel bilginin ve paylaşımın öneminden hareketle, bilim dünyası ve akademik çalışmalar için yeni bir platform oluşturmayı amaçlamaktadır. Farklı bilim dallarında çalışmalar yapan bilim insanlarını ve araştırmacıları bir araya getirerek, bilimsel bilgiyi toplum ve dünya yararına sunmak için akademik bir tartışma zemini oluşturmayı hedeflemektedir.  Farklı bilim dallarında güncel ve özgün akademik araştırmaların paylaşılacağı 1. Uluslararası Şişli Bilim Kongresi, bilim insanları ve araştırmacıların yanı sıra sektör temsilcilerinin, uzmanların ve öğrencilerin katılımına da açık olacaktır.

1. Uluslararası Şişli Bilim Kongresi’nde Bilim Kurulu tarafından kabul edilen bildirilerin tam metinleri uluslararası yayınevi (Akademik Teşvik ve Doçentlik başvurularında Uluslararası Yayınevi olarak kabul edilmektedir.) tarafından kitap bölümü olarak yayımlanacak ve kongre sırasında katılımcılara takdim edilecektir. Bildiri özetleri ise Şişli Meslek Yüksekokulu tarafından yayımlanan bildiri özet kitapçığında yer alacaktır.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Şişli Meslek Yüksekokulu
İstanbul / Şişli / MASLAK
T.C. İSTANBUL ŞİŞLİ MESLEK YÜKSEKOKULU Maslak Yerleşkesi Maslak Mh. Atatürk Otosanayi Sitesi 55. Sk. No:2 Maslak / İSTANBUL Doğuş Center arkası, 42 Alışveriş Merkezi’nin yanı T:444 78 68 F:+90 212 250 95 53 M: uisbk@sisli.edu.tr
Etkinlik Konuları