Teknobadi

İletişim Bilgileri

Can Akkaya (Yetkili)

+90 216 577 24 11

www.teknobadi.com

Facebook

Küçükbakkalköy Mahallesi Kayışdağı Caddesi Bilgi Plaza No: 111 Kat :3 Daire:6-C Ataşehir / İstanbul

Hakkında

TEKNOBADİ, teknolojiyi kullanan ve kullanırken sorun yaşayan  iş yerleri ve orta ölçekli kobilere yönelik teknik destek sağlar.

Teknobadi karşılaşabileceğiniz her türlü teknolojik soruna uzaktan erişim , yerinde destek ya da çağrı merkezi aracılığıyla çözüm sunmayı hedefliyor.

Kullanıcılar, e-mail ya da çağrı merkezi aracılığıyla Teknobadi’in Bilgi Teknolji  uzmanlarına, karşılaştıkları sorunla ilgili talep / problem çağrısı  bırakıyor. Çağrıyı alan Teknabadi Iuzmanları ise, sorun yaşanan cihaza uzaktan bağlanarak, sorunu tespit edip, gerekli programları yükledikten sonra, cihazı yeniden çalışmaya hazır hale getirerek, sorunu çözüyor.

Teknobadi destek hizmet paketi kapsamında ise her model ve markada masaüstü, dizüstü, tablet, netbook bilgisayar ve bu bilgisayarlara ait yazıcı, ADSL modem, harici hard disk sürücüler, Windows ve OS X işletim sistemlerinin tüm versiyon ve sürümleri ile her marka akıllı telefonlar yer alıyor.

Teknobadi, firmaların düzenledikleri etkinliklerde  Internet alt yapı kurulumu, Wi-fi , Projector, Printer, Pc, Notebook  gibi etkinliklerde kullanılan cihazlara yerinde destek vererek etkinliklerin teknik anlamda  sorunsuz olarak tamamlanmasını sağlıyor.

Teknobadi bir IBS Bilişim Hizmetleri  servisidir.

Neler Sunuyor?

  • Uzaktan Erişim İle Teknik Destek
  • Yerinde Teknik Destek
  • Bilgi Teknolojileri Uzmanı Kiralama
  • Etkinliklerde Teknoloji Desteği Sağlama
  • Mobil Site Çözümleri