Abak.us

İletişim Bilgileri

Erhan Meydan (Yetkili)

+90 212 592 00 35

abak.us

Şenlikköy Mh. Şehit İlhan Yalçın Sk. Neptün Sitesi A Blok Daire 1 (Bahçe katı) Florya, Bakırköy, İstanbul, Türkiye

Hakkında

İyi bir partner: Her şeyden önce iyi bir partner olmak abakus için önemli. İyi niyet, iyi sonuçların ilk adımıdır.

Kreatif projeler: Proje üretmeyi, hayata geçirmeyi ve sonuçlandırmayı çok seviyoruz. Tasarım öncelikli bir yaklaşımla işlevsel çözümler üretmeye çalışıyoruz. Hızlı -ama acele etmeden- ve düşünerek iş yapıyoruz. Sadeliğe ve basitliğe inanıyoruz.

Proje = Film: Partneri olduğumuz tüm projelere birer sinema filmi yapımı gibi bakıyoruz. Önce filmin hikayesi (proje fikri) anlaşılıyor, ardından senaryoya (partnerimizin hayaline/ihtiyacına) göre yapımcı ve yönetmen liderliğindeki tüm ekip iyi bir proje çıkartmak üzere çalışmaya başlıyor. Süreç boyunca ekibimiz ve dış kaynaklardan sağladığımız yeni oyuncular, sanat yönetmenleri vs. (yeni ekip arkadaşları) ile kaliteyi yükseltiyor ve hızımızı artırıyoruz. Kusursuza yakın bir film yapımı için tüm enerjimizi, dikkatimizi veriyoruz. Tamamladığımız filmleri (projeleri) partnerlerimizle birlikte seyretmekten keyif alıyoruz.

Neler Sunuyor?

  • Canlı Yayın: İnternetten canlı yayınlanacak etkinlikler için çözüm sunuyoruz. Canlı yayın sonrası HD kalitesinde kayıtlarını teslim ediyoruz.
  • Video: Videolarla hikaye anlatım (story telling) dönemi yaşıyoruz. Kurumlar başarılarını internette video ile anlatıyorlar. Senaryolaştırma, çekim, seslendirme, müzik seçimi/üretimi ve prodüksiyonunu anahtar teslim çözüyoruz.
  • Uzaktan Eğitim: Uzaktan eğitim için öğrenme içerikleri hazırlıyor, üretiyor ve büyük projeleri uçtan-uca yönetiyoruz.
  • İçerik: Tüm zamanların ihtiyacı “içerik”, esastır. Tasarım, video çekim ve prodüksiyon, seslendirme, metin yazımı, canlı yayın, sunum vb. başlıklarda içerikler üretiyoruz.
  • Nitelikli Sosyal Medya: Tipik sosyal medya içerik üretimine ek olarak video röportaj, özel prodüksiyon, eğitim videoları, kampanyalar gibi nitelikli içerikleri üretiyor ve sosyal medya yönetimi yapıyoruz.
  • Tasarım: Dijital mecralar, tablet mobil uygulamalar, tablet dergiler başta olmak üzere tasarım yapıyoruz. Her işimizde tasarım öncelikli bir yaklaşımımız var.
  • Dijital Yayıncılık ve Tablet/Mobil Uygulamalar: Tablet ve mobil cihazlarda çalışacak, video, müzik, ses gibi içeriklerle dokunma deneyimli etkileşim içeren uygulamalar hazırlıyoruz.