İstanbul Sheraton Maslak Otel

İletişim Bilgileri

Nihal Avcı (Yetkili)

+90 212 335 9999

www.sheratonistanbulmaslak.com

Büyükdere Cad. No:233 / Maslak / Istanbul / Turkey

Hakkında

Starwood oteller gurubuna dahil olan Sheraton markası, 13 yıl aradan sonra 24 Mayıs 2007 tarihinde İstanbul’a Palace Turizm tarafından işletilen Sheraton İstanbul Maslak otel ile geri döndü.

Palace Turizm ile Franchise anlaşması imzalayan Starwood, Sheraton İstanbul Maslak’ı hizmete sokarak Türkiye’deki dördüncü yatırımını hayata geçirmiş oldu.

70’den fazla ülkede 400’den fazla oteli bulunan Sheraton zincirinin İstanbul halkası olan Sheraton İstanbul Maslak, bir yıl süren kapsamlı bir restorasyon çalışmasının ardından hizmete başladı. Otelimiz, LRA başta olmak üzere birçok uluslararası denetim kuruluşları tarafından servis standartları, gıda hijyeni, iş sağlığı ve güvenliği konularında önceden haber verilmeden denetlenmektedir.

Otelimizde Sheraton Service Kültürü adı altındaki eğitimler Starwood sertifikalı eğitmenler tarafından verilmektedir.

Neler Sunuyor?

Sheraton İstanbul Maslak’ ın ödüllere doymayan mutfak ekibi ve misafir memnuniyetini kendine hedef edinmiş servis takımı, size ve değerli misafirlerinize hizmet vermekten mutluluk duyuyor.

Kimi zaman günün stresinden arınmış bir öğlen yemeğinde, kimi zaman ise hoş sohbetlerin yapıldığı bir akşam davetinde sizlerin hizmetinde olmak bizlere keyif veriyor. Sizleri yolcu ederken yüzlerinizde gördüğümüz memnuniyet ifadesi tüm yorgunluğumuzu alıyor, bizleri daha iyi hizmete, daha güzel tatlar yaratmaya motive ediyor. Dönemsel yaptığımız yiyecek ve içecek aktivitelerinde ise sizlere bazen alışılmışın dışında, bazen de özlenmiş tatları sunmayı hedefliyoruz. Her ay değişen aktivitelerimizi bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Sheraton İstanbul Maslak Yiyecek ve İçececek takımı olarak farkımızı yaşatmak için, sizleri otelimize davet ediyoruz.