BUAjans

İletişim Bilgileri

Hakan Ünver (Yetkili)

+90 216 359 5944

www.buajans.com

Asil Sok. Avrasya İş Merkezi Kat:1 No:22-23 Hasanpaşa / Kadıköy / İstanbul

Hakkında

Güleryüzlü, profesyonel, kaliteli hizmeti kendine ilke edinen BUajans; çalışkan, güleryüzlü, eğitimli ve disiplinli kadrosuyla fuar, kongre, organizasyon, seminer, panel, açılış, tanıtım, turizm transfer, karşılama, güvenlik ve benzer birçok etkinlikte hizmet vermektedir.

BUajans kadrosunun büyük çoğunluğu başta Boğaziçi Üniversitesi olmak üzere Türkiye’nin saygın üniversitelerinin öğrencilerinden oluşup, başarılı, eğitiml, güleryüzlü, bakımlı ve insan ilişkilerinde kabiliyetli profesyonellerden oluşmaktadır. Yabancı dil konusunda en donanımlı kadroya sahip olan ajansımız başta İngilizce olmak üzere, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Japonca ve Çinceyi çok iyi bilen kadrosuyla organizasyonlarınızda vazgeçilmeziniz olacaktır.

Çalışmalarınızda firmanızı mükemmel bir şekilde temsil edecek elemanlarımız, ofis dışı ( fuar, kongre, organizasyon, seminer, panel, açılış, tanıtım, karşılama, turizm transfer, güvenlik vs.) etkinliklerinizde ve ofis içi ( tele-marketing, veri girişi, zarflama, etiketleme, toplantı asistanlığı, tercümanlık vs.) etkinliklerinizde profesyonel ve şirketinize yakışır hizmet vermektedir.

BUajans bünyesinde bulunan 2000’i aşkın host, hostes ve benzeri yardımcı elemanlar, işlerinizin tarzına uygun üniforma ve kıyafetleriyle uyumluluk ve takım çalışması politikamız çerçevesinde hizmet vermektedir.

Yüksek seviyede eğitimli ve deneyimli BUajans kadrosu, firmanızın prensipleri, hizmet anlayışı ve ürün/hizmetleriyle ilgili bilgilendirildiği sürece, firmanızın deneyimli bir çalışanından farkı olmadan hizmet verecektir.

Neler Sunuyor?

  • Kongre Organizasyonu
  • Toplantı Organizasyonu
  • Açılış, kokteyl
  • Ödül Töreni
  • Stand Kurulum
  • Açıkhava Tanıtımları