Objektif Testler Eğitimi Sertifikalı 12 Test - 100 TL !

Eğitim / Psikoloji

16 Mayıs 2022, Pazartesi - 31 Ekim 2022, Pazartesi

02:00 - 01:15

Ücretli

info@psikologmarketi.com

Facebook

Twitter

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

Uygulayıcı sertifikalı objektif testleri eğitimi (12 test paket) kısa süreliğine 100 TL ! Web sitemizden kargo beklemeden satın alıp, indirebilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz.

Objektif testler eğitimi, objektif testler diğer adıyla çocuk testleri eğitimi, psikologlar ve diğer ruh sağlığı uzmanları tarafından sıklıkla çocuk ve ergenlerde kullanılan psikolojik testlerdendir. Objektif testler genel olarak kısa sürede dikkat, gelişim, zeka, kaba-ince motor gelişimi ve hafıza gibi bilgiler hakkında detaylı veri toplamaya yararlar. Ön test – son test metoduyla çocuğun gelişimi izlenebilir, çocuğun yaşıtlarından geri ya da ileri olup olmadığı incelenebilinmektedir. Çocuktaki gelişimsel sorun tespit edilebilir ve objektif olarak raporlanır. Çocuk testleri vasıtasıyla çocuğun genel durumu ve gelişimi daha iyi analiz edilir ve yol haritası çizilir.
Objektif testlerin standart puanlamaları vardır ve sayısal çıkarım verir. Ayrıca nesnel yargı tekniklerine sahiptir ve nesnel sonuçlara ulaşmanızı sağlarlar. Bu özel puanlama yöntemlerini, raporlama ve talimatlarını objektif testler eğitimimizde öğrenebilecek ve ömür boyu kullanabileceksiniz.

Uygulamasının kolay olması, çok vakit almaması ve etkili sonuç vermesi dolayısıyla ruh sağlığı uzmanlarının kullanım tercihidir. Çocuk testleri eğitiminin diğer avantajı, bu testler okullarda, okul öncesi kurumlarda, klinik ve hastane ortamlarında sıklıkla kullanılır.
Objektif testler eğitimi, Agte Testi (Ankara Gelişim Tarama Envanteri), Frostig Testi, Bender – Gestalt Testi, Cattel Testi, Metropolitan Testi, Louisa Duss Testi, D2 Dikkat Testi, Frankfurter Testi, Gesell Testi, Porteus Labirentleri Testi, Burdon Dikkat Testi ve Beier Cümle Tamamlama Testi olmak üzere toplamda 12 test ve her bir testin materyallerinden oluşmaktadır.

Objektif Testler Eğitimi / çocuk testleri eğitimi paketimiz içerik olarak 12 test, 12 testin materyalleri, örnek raporlamalar ve uygulayıcı sertifikası olarak sitemizden satın alıp indirebilirsiniz. Objektif testler eğitimimizde bu testlerin uygulama teknikleri, süre sınırlamaları, puanlama anahtarları, raporlama formları bunların yanında tüm materyaller tamamen ücretsiz olarak eğitim dosyanızın içindedir. Öğrencilerimize bu materyal ve formları çıktı alarak ve çoğaltarak ömür boyu kullanabilme imkanı sunuyoruz. Objektif testler eğitimi dışında bir diğer psikolojik test eğitimi olan mmpı eğitimi de psikologlar tarafından çok sık kullanılan, alet çantalarında olmazsa olmaz kişilik testlerinden biridir.

Objektif testler eğitimi detaylarını bir alt başlıktan inceleyebilirsiniz.

Materyaller için her hangi bir ek ücret vermenize gerek yoktur. Tüm materyaller ücretsizdir, eğitim klasörünüzün içindedir !

Eğitmen : Uzman Klinik Psikolog Tamer KARAOKÇU
Kurum : ARES Psikolojik Danışmanlık & Eğitim Merkezi
Sertifikada Yazacak Saat : 40 Saat ve Uygulamalı (Uygulayıcı Sertifikası)

  • Tek Tıkla İndir, Sertifikanla Kullanmaya Başla !
  • Satın Alma İşleminden Sonra Açılacak Pencereden ya da Size Gelen Otomatik Mailden de Eğitiminizi İndirebilirsiniz.
  • Not : Onaylı Uygulayıcı Sertifikanız Satın Alımdan Sonra İsim Soy İsminize Özel Düzenlenip Mailinize Gönderilecektir.
  • Dosya boyutu yaklaşık 90 mb, indirme süresi ortalama 4-5 dakikadır.

Psikoloji Eğitimleri ni yıllardır olduğu gibi en uygun fiyatlarla uygulayıcı sertifikalı olarak, Psikolog Marketi’nden anında alıp indirebilirsiniz.

Devam Ediyor
Psikolog Marketi - Psikoloji Eğitimleri
İstanbul / Maltepe
Bağdat Caddesi, Bağlarbaşı mah, Mor Lale Sokak, No:24, D:11, Kemalbey Apt, 34844
Etkinlik Konuları
Psikolog Marketi
Psikoloji Eğitimleri ve Psikoterapi Eğitimleri
BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ
MMPI Eğitimi - MMPI Testi Eğitimi 100 TL !
Psikolog Marketi - Psikoloji Eğitimleri
Oyun Terapisi Eğitimi Sertifikalı Kısa Süreliğine 100 TL !
Psikolog Marketi - Psikoloji Eğitimleri