MMPI Eğitimi - MMPI Testi Eğitimi 100 TL !

Eğitim / Psikoloji

16 Mayıs 2022, Pazartesi - 30 Eylül 2022, Cuma

01:00 - 02:00

Ücretli

05551647860

info@psikologmarketi.com

Facebook

Twitter

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

Uygulayıcı sertifikalı mmpı eğitimi kısa süreliğine 100 TL ! Web sitemizden kargo beklemeden satın alıp, indirebilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz.

MMPI eğitimi, MMPI testi yani Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri, psikologlar, ruh sağlığı uzmanları bunun yanında işe alım süreçlerinde insan kaynakları uzmanları ve silah ruhsatı vb devlet – özel kurum prosedürlerinde oldukça sık kullanılan aynı zamanda geniş yelpazede kullanılan detaylı bir kişilik testi olup ABD’ de de sıklıkla kullanılmaktadır. MMPI testi kişiliğin objektif olarak yorumlanmasının önünü açar. Testin geliştirilmesi 1940′ lı yılarda J.C. Mckinley ve R. Hathaway ‘in çalışmalarına dayanmaktadır. MMPI Testi’nin konu kategorizasyonu da oldukça geniş olup dini, siyasi, aile ve toplumsal yaşamdan cinsel konulara kadar farklı ögeleri içermektedir. MMPI eğitimi içerisinde bu kategoriler ve varyasyonları tamamıyla ele alınmıştır.

MMPI Testinin bu özellikleri dolayısıyla testin üzerinden onlarca özel testler de geliştirilmiştir. MMPI Testi geçerlilik güvenilirlik çalışmaları yapılmış çok farklı kategorilerden oluştuğu ve danışan hakkında ayrıntılı bilgi verdiği için ruh sağlığı alanında yaygın olarak kullanılmaktadır. MMPI, tat testine göre daha nesnel ve nicel sonuç vermesi bakımından popülerdir. Bunun yanında askeri kurumlarda, adliyelerde ve silah ruhsatı alım işlemlerinde de sıklıkla kullanıldığı için ruh sağlığı personelleri mmpı eğitimi almayı tercih etmektedirler.
Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri, süre sınırlaması olmamasına rağmen ortalama 1-2 saat sürebilmektedir. Ancak test bilgisayar ortamına uyarlanmış (MMPI Programı) ve danışana uygulatılması çok daha kolay hale getirilmiştir. MMPI eğitimimizde bu program, soru formu ve anahtar puanlamalar ücretsiz olarak bulunmaktadır. (İngilizce Bkz : Minnesota Multiphasic Personality Inventory)

MMPI Eğitimi ile, gerek klinik gerek hastane ya da danışmanlık merkezlerinde MMPI Testini uygulayabilecek, danışanlarınızın kişilik özellikleri hakkında detaylı bilgi edinebileceksiniz. MMPI uygulayıcı eğitimi, MMPI Testi’nin materyalleri ve MMPI programı (Analiz Programı) da dahil olup tamamen ücretsizdir. Danışanın mmpı sorularına verdiği cevapları excel programına girerek, grafik ve puanlamaları anında oluşturabilirsiniz. Bu da sizlere zamandan tasarruf sağlayacaktır. MMPI eğitimi dışında ruh sağlığı uzmanlarının sıklıkla tercih ettiği objektif testler eğitimini de sitemizden inceleyebilirsiniz. MMPI uygulayıcı eğitimimiz 2 yıldır olduğu gibi yine en uygun fiyatla Psikolog Marketi’nde !

MMPI Eğitiminin detaylarını ve konularını aşağıdaki başlıktan inceleyebilirsiniz.

  • Eğitmen : Uzman Klinik Psikolog Tamer KARAOKÇU
  • Kurum : ARES Psikolojik Danışmanlık & Eğitim Merkezi
  • Sertifikada Yazacak Saat : 40 Saat ve Uygulamalı (Uygulayıcı Sertifikası)

Tek Tıkla İndir, Sertifikanla Kullanmaya Başla !

  • Satın Alma İşleminden Sonra Açılacak Pencereden ya da Size Gelen Otomatik Mailden de Eğitiminizi İndirebilirsiniz.
  • Not : Onaylı Uygulayıcı Sertifikanız Satın Alımdan Sonra İsim Soy İsminize Özel Düzenlenip Mailinize Gönderilecektir.
  • Not 2 : MMPI Excel programını çalıştırırken lütfen düzenlemeleri etkinleştir ve makroları etkinleştir seçeneğini işaretleyiniz.
  • Dosya boyutu yaklaşık 1 mb, indirme süresi ortalama 5-10 saniyedir.
  • Dosya RAR Formatındadır. Herhangi Bir RAR Programıyla açabilirsiniz.

Psikoloji Eğitimleri mizden MMPI Eğitimi de tüm ücretsiz materyaller ve en ekonomik fiyat garantisiyle Psikolog Marketi’nde !

Devam Ediyor
Psikolog Marketi - Psikoloji Eğitimleri
İstanbul / Maltepe
Bağdat Caddesi, Bağlarbaşı mah, Mor Lale Sokak, No:24, D:11, Kemalbey Apt, 34844
Etkinlik Konuları
Psikolog Marketi
Psikoloji Eğitimleri ve Psikoterapi Eğitimleri
BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ
Oyun Terapisi Eğitimi Sertifikalı Kısa Süreliğine 100 TL !
Psikolog Marketi - Psikoloji Eğitimleri
Objektif Testler Eğitimi Sertifikalı 12 Test - 100 TL !
Psikolog Marketi - Psikoloji Eğitimleri