Yeni Bir sen Ol (Farkındalık Semineri)

Etkinlik Detayları

Hayatta bazı şeylerin değişmesini istiyorsan önce sen değişmeli ve değişim dünyası içinde var olarak senin gibi değişmek isteyenleri bilginin evrensel gücüne dâhil etmelisin.

“Yeni Bir Sen Ol!” kişinin kendi içinde var olan muhteşem gücün farkına varmasını sağlamak ve başarmak istediği yolda rehber olarak alabileceği teknikleri içermektedir.
İnsan, doğumdan ölümüne kadar sürekli öğrenme süreci içinde olup algılarını açık tuttuğu sürece gelişimine devam etmektedir. Önemli olan, içinde var olan hazinenin farkına vararak sahip olduğu gücü keşfetmesidir. Bu öyle bir hazinedir ki kişiyi bulunduğu noktadan hayal bile edemeyeceği yerlere getirebilecek muhteşem bir güçtür.

Bunu başarmış olan insanlar farkı yakalayanlardır. Sıradan bir hayat yaşarken kendi tekâmül sürecini keşfederek hayatına yeni bir yön vermeyi istemiş ve bu uğurda gerekli bütün çabaları göstermişlerdir.
Bireyin kendini tamamlaması ruh, kalp, zihin ve beden bütünlüğünü sağlaması ile farkındalığını en üst seviyeye çıkarması gerekmektedir.

İnsan ancak ve ancak aldığı nefes kadar hâkimdir dünyaya ve kendisini sorgulamalıdır. İnsan okunmayı bekleyen bir kitap gibidir, siz sayfaları açtıkça derinleşir.

Bu seminerde insanın özüne yolculuk edecek ve farkındalık dünyası içinde derinleşerek hayatında değişim yaşamak isteyenlerle birlikte yeni bir serüvene doğru yol alacağız.

Bugüne kadar aldığımız eğitim ve bilgi birikiminin ışığında, bizimle aynı bakış açısından bakan bireylerle birlikte oluşturacağımız gönüllülük esasına dayalı bu sosyal sorumluluk projesinde dokunduğumuz her kişiye ‘’Yeni Bir Sen Ol!’’ demeyi hedefliyoruz.

Bunu gerçekleştirebilmek için önce kendi oluşumumuzu tam manası ile tamamlamayı ve bilgilerimizi bizimle bir arada olan herkesle paylaşmayı arzulamaktayız.

Sen de önce kendine, daha sonra çevrendekilere sağlıklı dokunuşlar gerçekleştirmek istiyorsan bu oluşumda var olabilir ve bizimle bu yolda yürüyebilirsin.

         Biz hazırız!                              Sen neredesin?

                                        SEMİNER HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Konuşmacı Hakkında genel Bilgi;

1984 doğumlu Nail Turunç ICF –PCC ünvanlı –NLP Uzmanı ve aynı zamanda Hipnoz uzmanı olarak bireysel ve kurumsal alanda hizmet vermek için kendi adını da taşıyan Nail Turunç Eğitim Danışmanlık ve Koçluk şirketini kurmuştur. Bugüne kadar yaptığı 1500’ün üzerinde birebir seans çalışmaları ile hayatında değişim yapmak, kariyer hedefi belirlemek ve daha konforlu yaşam sürmek isteyen bireylere rehberlik etmiştir.

Kurumsal alanda aldığı eğitimler ve deneyimleri ile de bireysel ve kurumsal alanda da eğitim ve danışmanlık çalışmaları yürütmektedir.
Profesyonel işhayatına aile mesleği de olan turizm ile başladı. Turizm lisesinden mezun olduktan sonra Akdeniz Üniversitesi Meslek Yüksek Okulunda Ön lisans eğitimini ve ardından Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden 2007 yılında mezun oldu. Aynı yıllarda tiyatro ile yakından ilgilenerek birçok tv ve tiyatro çalışmalarında eğitim ve eğitim amaçlı farklı projelerde rol aldı. Eğitim hayatı ile başladığı turizm sektöründeki kariyerinde, satış müdürlüğü, operasyon müdürlüğü ve genel müdürlük görevlerinde bulundu. Bununla birlikte içindeki öğrenme aşkı onu hep yeni bilgileri öğrenmeye ve sürekli gelişim dünyası içinde var olmaya sevk etti. Hala yetemediğini düşünerek aldığı sayısız bireysel eğitimlerin yanı sıra otelcilik alanındaki eğitimlerden sonra ileri boyutta çalışmalar yapmak için sırasıyla Professional Certified Coach, NLP Master Practitioner, Quantum Practitioner, Professional Trainer’sTraining ve Hypnosis Practitioner eğitimlerini aldı. Artık hayatının farklı bir amacı oluşmuş ve bu doğrultuda yaşamını devam ettirmesi gerektiğine inandı. Ve öylede oldu. Turizmde ki kariyerine farklı bir ivme kazandırarak danışmanlık süreçlerine başladı. Bireysel ve kurumsal alanda profesyonel koçluk hizmetlerine önce EnplusAkademi ve ardından ‘’Yeni Bir Sen Ol’’ konsepti ile devam ettirdi. Grup derslerinin yanı sıra birebir seans ve eğitim faaliyetleri de yürütmektedir. Bireysel çalışmalarını Brussels Capital University sürekli eğitim merkezi ile birlikte yürütmekte ve katılımcılarına üniversite onaylı sertifika sunmaktadır.

Bu seminer,Nail Turunç Eğitim Danışmanlık ve Koçluk Merkezi tarafından düzenlenmektedir.
Program Adı: Yeni Bir Sen Ol
Eğitim Türü: Uygulamalı Örgün Seminer

SERTİFİKA HAKKINDA GENEL BİLGİLER
Sertifika : Nail Turunç Eğitim Danışmanlık ve Koçluk Merkezi tarafından katılım belgesi
Sertifika Türü: Katılım Belgesi
Sertifika Dili: Türkçe

BAŞVURU TARİHLERİ HAKKINDA BİLGİLER
Son Başvuru Tarihi: 23 Şubat 2019
Seminer Tarihi: 23 Şubat Cumartesi 17:00-19:00 arası
Süresi  : 2 saat

ÜCRET VE ÖDEME HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Eğitim Ücreti: 75 TL
Ödeme Seçenekleri: Nakit / Havale / EFT / Bankamatik / Kredi Kartı (Taksit imkanı)

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Legacy Ottoman Hotel
İstanbul / Fatih / SİRKECİ
Hobyar Mahallesi, Hamidiye Cd. No:16, 34112 Fatih/İstanbul
Etkinlik Konuları
BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ